12013/174
Arne A. Hansen (f. 1922, d. 2009)
Opstilling med blomster, frugter og bog. Sign. Arne A. Hansen. Olie på lærred. Lysmål 64×44. Rammemål 83×63.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag