2442/​1320

Cartier

“1980 Vendome Louis” solbriller med gyldent stel og brunt glas. Stemplet Cartier.

Original etui medfølger.

Fremstår med minimale alders- og brugsspor.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

4.000 DKK

849940 4.000 DKK