2447/​969

Dansk møbeldesign

Fritstående skrivebord af palisander, front med seks skuffer og bagside med hylde. 1960'erne. H. 73. L. 140. B. 69.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Skjolder. Delvist falmet. Nøgler medfølger.

I Aarhus
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1006443 1.500 DKK