2103/694
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
To kompositioner. Sign. hhv. Corneille 82, HC XXII/XXXX og Corneille 80, II/X. Litografier i farver. Bladstørrelse 33×23 og 32×25. (2)
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag