2132/1228
Tyrkis-, onyx- og koralhalskæde af 18 kt. guld prydet med facetslebet tyrkis, to facetslebne onyx kugler samt en poleret koral kugle. L. 47 cm. Vedhæng 4 cm. (2)
Proveniens: Sælges på vegne af Statsadvokaten for særlig økonomisk og international kriminalitet.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 11. august 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud