12040/105
Lis Zwick (f. København 1942, d. 2020)
“Illiaden”. Sign. Lis Zwick 1972, Prøvetryk. Litografi. Lysmål 43,5×61. Rammemål 54,5×71,5.
Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag