2120/1009
Frans Kannik (f. København 1949, d. 2011)
Tre kompositioner. Sign. Frans Kannik 2004. Akvarel på papir. 29×39. (3)
Undersøgt i ramme. Original stand. En med revnet glas.
Moderne kunst og design, 18. maj 2021
Vurdering
Hammerslag