2004/​247

Et par lysestager af messing med snoede stammer. Svensk barokform. 19. årh. H. 26. (2)

Loddede ved stammer og lysmanchetter. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.350 DKK

1.350 DKK
1.300 DKK
1.250 DKK
1.200 DKK