2119/619
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
“Jazz”, 1984. Sign. Alechinsky, 7/75. Litografi i farver med radering. Bladstørrelse 75×55.
God stand. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
18 bud