2439/1651
Engelsk cigarskrin af sterlingsølv, Indvendig foret med træ, Birmingham 1898. H. 7 cm L. 17 cm B. 9,5 cm. Derudover tinfad Diam. 33 cm og to lysesakse af forsølvet metal. 19–20. årh. (4)
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
17 bud