1413/34
To Bidjar tæpper. Begge med medaljondesign. God fast kvalitet. 21. årh. 213×103. 176×112.(2)
Dette emne handles i fuldmoms
213×103: Abrash/naturligt farveskift. Kant løs ved ene hjørne(ca. 6 cm). Ellers intet at bemærke.
Ældre malerier og møbler, 24. marts 2014
Vurdering
Hammerslag