1413/​34

To Bidjar tæpper. Begge med medaljondesign. God fast kvalitet. 21. årh. 213×103. 176×112.(2)

Dette emne handles i fuldmoms

213×103: Abrash/naturligt farveskift. Kant løs ved ene hjørne(ca. 6 cm). Ellers intet at bemærke.

Ældre malerier og møbler, 24. marts 2014

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag

2.300 DKK

(Autobud) 2.300 DKK
2.200 DKK
2.100 DKK
2.000 DKK