2427/826
Anders Bruun-Møller (f. 1911, d. 1989)
Uden titel. Sign. abm. Mixed media på papir. Lysmål 34,5×45.
Undersøgt i ramme. Enkelte mindre krakeleringer.
Moderne kunst og design, 2. juli 2024
Vurdering
Hammerslag
13 bud