2044/593
Peter Bonnén (f. Frederiksberg 1945, d. København 2022)
Grøn stol, 2004. Sign. P. Bonnén og dateret på bagsiden. Fotografi. Lysmål 80×56.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 27. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud