2413/289
Johan Didrik Frisch (f. Slagelse 1835, d. Firenze 1867)
En bonde fra Randersegnen. Sign. monogram, 1863. Olie på lærred. 31×25.
Mindre krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag
11 bud