2032/​726

César Baldaccini (f. Marseille 1921, d. Paris 1998)

Udstillingsplakat. Tryksign. César. Litografisk plakat i farver. Bladstørrelse 79×59. Uindrammet.

Original stand.

Moderne kunst og design, 4. august 2020

Vur­dering

800–1.000 DKK

Hammerslag

290 DKK

290 DKK
280 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK