2032/726
César Baldaccini (f. Marseille 1921, d. Paris 1998)
Udstillingsplakat. Tryksign. César. Litografisk plakat i farver. Bladstørrelse 79×59. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag