2035/9040
Et par franske kaminbukke af patineret og forgyldt bronze, støbte med putti; rokokoform, 19/20. årh. H. 40 cm L. 42 cm. (2)
Proveniens: Avening Court, Gloucestershire.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Avening Court, del 1, 24. august 2020
Vurdering
Hammerslag