2413/​9018

Karadja tæppe, Nordvest Persien. Klassisk geometrisk medaljondesign. 20. årh.s begyndelse. 364×252.

Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024

Vur­dering

15.000–18.000 DKK

Hammerslag