2203/​44

Kaminniche af gips i form af musling. 19. årh. H. 67. B. 107. D. 24.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre revner og afslag.

Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

1.500 DKK