2109/545
Jørn Glob (f. København 1913, d. Hellerup 1988)
Pige ved spejl. Sign. Glob. Olie på lærred. 74×61.
Original stand.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag