2132/740
Otto Pedersen (f. Odense 1902, d. sst. 1995)
Stående kvinde. Sign. Otto P. Skulptur af udskåret træ. H. 47.
Ridser og mærker. Skade/limning ved ansigt/hals.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag