2009/​834

Dansk design

Pendel med ophæng af messing og skærm af klart glas. Udført og mærket i fatning hos Lyfa. H. 56.

Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Skærm med mindre kanthak på topkant. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 25. februar 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.150 DKK

1.150 DKK
1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK