2431/​119

Fransk Charles X kaminur af forgyldt bronze, urhus med siddende kvinde i renaissance dragt, forsølvet skive. 19. årh.s midte. H. 44. B. 31. D. 11.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Pendul og optræksnøgle medfølger. Slagklokke mangler.

Fra i Lyngby
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

37650 1.500 DKK