1345/​132

Et par armstole af bemalet træ. Louis XVI form, 19. årh. (2)

Enkelte ridser og mærker.

Ældre malerier og møbler, 4. november 2013

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.000 DKK

3.000 DKK