2031/104
Victoriansk klapbord af mahogni, plade med to klapper. 19. årh. H. 62. L. 61. B. 16/74.
Enkelte ridser og mærker. Mindre afslag og finerskader.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Vurdering
Hammerslag