2048/763
Cylinderformet vase af stentøj, dekoreret med rødbrun glasur samt indridset mønster i relief dekoreret med mørkebrun glasur. Sign. monogram. Unik. H. 15,5. Diam. 15.
Almindelig brugspatina.
Moderne kunst og design, 24. november 2020
Vurdering
Hammerslag
21 bud