12118/1
Joakim Skovgaard (f. København 1856, d. sst. 1933)
Får. Sign. Joakim Skovgaard, Maj 1879. Olie på plade. 15×17. Rammemål 27,5×30.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
57 bud