1835/211
Fritstående kinesisk reol af hardwood med forskudte hylder, front med skydelåger og låger udskåret med kampscener i relief samt skuffe. 20. årh. H. 118. L. 88. B. 33.
Rekvirenten afhenter inden 25/9 JAL
Bagbeklædning med revne i træet. Finérskader. Rdiser og mærker. Limrester.
Ældre malerier og møbler, 27. august 2018
Vurdering
Hammerslag