2445/319
Gudsmoder med Jesusbarnet, Opstandelsen, Skt. Nikolaj, samt fem Helgener. Russisk ikon. Tempera på trætavle. 18. årh. 34×25,5.
Talrige krakeleringer. Mindre afskalninger. Restaureret.
Vurdering
Hammerslag
18 bud
1145191 | ||
1169037 | ||
1145191 | ||
1169037 | ||
1145191 | ||
1169037 | ||
1145191 | ||
1169037 (Autobud) | ||
1145191 | ||
1169037 (Autobud) | ||
900283 | ||
1169037 (Autobud) | ||
1145191 | ||
1169037 (Autobud) | ||
1145191 | ||
1169037 (Autobud) | ||
1145191 | ||
1169037 |