2436/104
Biedermeier kommode af mahogni, front med tre skuffer, udskåret med bladværk. Berlin, 19. årh.s begyndelse. H. 82. B. 97. D. 57.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger ikke. Finérreparationer- og skader.
Vurdering