846/69
Paul Fischer (f. København 1860, d. Gentofte 1934)
Badepiger på Hornbæk Strand. Sign. Paul Fischer 1915. Olie på lærred. 48×68.
Malerier og tegninger, 25. februar 2014
Vurdering
Hammerslag