2108/822
Et par cirkulære sideborde af massiv teak med synlige samlinger. 1970'erne. H. 46. Diam. 54. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Tørringsrevne på det ene bord.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag