2108/​822

Et par cirkulære sideborde af massiv teak med synlige samlinger. 1970'erne. H. 46. Diam. 54. (2)

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Tørringsrevne på det ene bord.

Moderne kunst og design, 23. februar 2021

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag

3.200 DKK

3.200 DKK
3.000 DKK