12033/​187

Vægvitrine af egetræ, front med dør, bag hvilken hylder. 19. årh. H. 93. B. 53. D. 21.

Sælger oplyser

Mindre brugsslitage. Nøgle medfølger.

Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020

Vur­dering

1.000 kr.

Hammerslag

600 kr.

600 kr.
550 kr.
500 kr.