12033/​187

Vægvitrine af egetræ, front med dør, bag hvilken hylder. 19. årh. H. 93. B. 53. D. 21.

Mindre brugsslitage. Nøgle medfølger.

Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

600 DKK

600 DKK
550 DKK
500 DKK