12033/187
Vægvitrine af egetræ, front med dør, bag hvilken hylder. 19. årh. H. 93. B. 53. D. 21.
Mindre brugsslitage. Nøgle medfølger.
Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020
Vurdering
Hammerslag