2014/198
Rejse kamera af mahogni mrk. Made in China samt mærkat fra Standard Photo Supply Co. 445 Nanking Road, Shanghai., objektiv mrk ICA Dresden i tilhørende taske med ekstra tilbehør samt stativ.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Vides ikke om kameraet virker. Taske med slitage og håndtag/remme i stykker. Mangler kan forekomme.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud