2014/​198

Rejse kamera af mahogni mrk. Made in China samt mærkat fra Standard Photo Supply Co. 445 Nanking Road, Shanghai., objektiv mrk ICA Dresden i tilhørende taske med ekstra tilbehør samt stativ.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Vides ikke om kameraet virker. Taske med slitage og håndtag/remme i stykker. Mangler kan forekomme.

Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

2.700 DKK

15 bud

2.700 DKK
(Autobud) 2.600 DKK
2.500 DKK
2.400 DKK
(Autobud) 2.300 DKK
2.300 DKK
(Autobud) 2.200 DKK
2.100 DKK
(Autobud) 1.750 DKK
1.700 DKK
(Autobud) 1.650 DKK
1.600 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK