2427/665
Richard Winther (f. Maribo 1926, d. Vindeby 2007)
“Gul dame/høst-pige”. Sign. med titel og dateret på bagsiden 25–18 juli 1962. Olie på lærred. 98×68.
Fra
i
Vurdering
606642 (Autobud) | ||
802979 | ||
606642 | ||
802979 | ||
315020 | ||
234743 |