1704/46
Regency three pillar table af mahogni. England, 19. årh.s begyndelse. H. 72. L. 258/ 378. D. 131.
Ridser. Småreparationer. To senere tillægsplader medfølger.
Ældre malerier og møbler, 23. januar 2017
Vurdering
Hammerslag
19 bud