2009/24
Ovalt fad af sølv, ligeknækket profileret fane. 20. årh. Vægt ca. 1790 gr. L. 56. B. 44.
Mindre buler, ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. februar 2020
Vurdering
Hammerslag