2103/​48

Engelsk sekstant af mørkt træ, ben og messing. 18.-19. årh. L. 45. B. 37.

Revner og afslag på skala. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag