12116/126
Lars Ahlstrand (f. København 1958)
Komposition. Sign. Lars Ahlstrand 94. Gouache og akvarel på papir. Bladmål 56×47. Uindrammet.
Proveniens: Bagside med stempel fra Galerie Seidenfaden.
Håndteringsmærker. Har ikke tidligere været rammemonteret.
Kunst, antikviteter & design, 22. april 2021
Vurdering
Hammerslag