2131/​727

Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)

“Livets blomster”. Sign. Lars Nørgård 91, 30/60. Litografi i farver. Bladstørrelse 91×63. Uindrammet.

Original stand.

Moderne kunst og design, 3. august 2021

Vur­dering

750 kr

Hammerslag

1.050 kr

18 bud

1.050 kr
(Autobud) 1.000 kr
950 kr
(Autobud) 900 kr
850 kr
(Autobud) 800 kr
750 kr
700 kr
650 kr
600 kr
550 kr
(Autobud) 500 kr
480 kr
460 kr
440 kr
420 kr
400 kr
380 kr