2102/251
Japansk vase af bronze, sign. Tsuda Eijyu. 20. årh. Vægt 1280 g. H. 18 cm. I original signeret tomobako.
Patineret.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud