1410/1574
Russisk ikon forestillende Gudsmoders Fødsel. Tempera på træ. 19. årh. 36×31.
Mindre krakeleringer samt afskalninger. Ridser og mærker. Restaureret.
Varia, 6. marts 2014
Vurdering
Hammerslag
15 bud