2124/​9061

Louis Vuitton

“Wilshire” taske af metallisk bordeaux Monogram Vernis læder, læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, et rum, indvendig lynlåslomme og bordeaux stof for. H. 18 x B. 30 x D. 11 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser i lak og plet i bunden. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 16. juni 2021

Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hammerslag

2.800 DKK

2.800 DKK