2124/9061
“Wilshire” taske af metallisk bordeaux Monogram Vernis læder, læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, et rum, indvendig lynlåslomme og bordeaux stof for. H. 18 x B. 30 x D. 11 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser i lak og plet i bunden. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag