2131/​575

Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)

“Quatre petites scenes d'été”. Mappe med fire kompositioner. Sign. Corneille 91, HC, 2/30. Edition GKM Siwert Bergström, Malmö, Suede. Litografier i farver. Bladstørrelse 37×27. (4)

Original stand.

Moderne kunst og design, 3. august 2021

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.400 DKK

3.400 DKK
3.200 DKK
3.000 DKK