2437/255
Chaiselong betrukket med blågråt brokadestof. Forben monteret med hjul. 20. årh. H. 94. L. 155. B. 85.
Proveniens: Green Square, København. Stof fra Tapet-Cafe.
Brugsslitage.
Vurdering