2439/9097
Lys trenchcoat med krave, knapper foran, to lommer, åben slids bagpå og beige ternet for. Udtageligt beige ternet uldfor medfølger. Længde ca. 118 cm, brystmål 104 cm, ærmelængde 59 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Størrelsesmærkat mangler. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
984825 |