Foto endnu ikke klar
893/657
Peter Martensen (f. Odense 1953)
Dobbeltportræt (Peter og Margrethe Martensen), 1989. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 110×85. Uindrammet.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og foto, 3. marts 2020
Vurdering
Hammerslag