2104/137
Arbejdskniv fra kobbereskimo kultur. Canada, 19. årh. L. 17,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud