2442/17
Daybed “Lit Empire” af mahogni med beslag af bronze, 19. årh.s begyndelse. Treca springmadras og sengetæppe medfølger. H. 93. L. 200. B. 92.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Moderne springmadras og sengetæppe medfølger
Ældre malerier, møbler og varia, 14. oktober 2024
Vurdering
Hammerslag
36 bud