1946/538
Mats Theselius (f. Stockholm 1956)
Et par lænestole med stel af formbøjet bambus, rattan og forkromet metal. Udført og mærket hos IKEA, Sverige. (2)
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 12. november 2019
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
9 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||